Enter Site Title

Enter Site Slogan

Hírek


-----------------------

Alapítványok

-----------------------


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

Iskolatitkári ügyfélfogadás

   Mofémtelepen:

iskolalátogatási igazolás,

bizonyítvány másolat

HÉTFŐ: 8.00-10.00 

SZERDA: 14.00-15.30

 Galgóczy Anita

iskolatitkár


Terembérleti ügyintézés

     Mofémtelepen:

Karácsonyné Adrigán 

               Annamária              

gazdasági ügyintéző

KEDD:10.00-15.00 


Diákigazolvány ügyintézés

 Mofémtelep: Süli Zsuzsanna 

HÉTFŐ: 10.00 -12.00

Ipartelep: Fazekas Tímea

 KEDD: 15.00 -16.00

-----------------------


-----------------------


 Iskolai sportversenyek

 

Tanuló neve, csapat neve (tagok felsorolása)

 

Kategória

 

Versenyszint

 

Verseny pontos neve

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus(ok)

neve

 

Prikler Márk

 

Sport

 

Országos

Kick-Box Diákolimpia Országos döntő Cadet II kick-

light

 

2.

 

 

Prikler Márk

 

Sport

 

Országos

Kick-Box Diákolimpia Országos döntő Cadet II light-

contact

 

3.

 

Nagy Gréta, Pintér Máté, Dudás

Levente, Zsigmond Fanni, Dallos Rebeka, Macsizca Kevin, Berki Márk

 

Sport

 

Országos

 

Országos Evezős Ergométer Diákolimpia

 

3.

 

Nagyné Valkai Éva, Németh Bence

Mátyás Rebeka, Kerényi Emma,

Válint András, Pajer Bence, Orosz Dorka, Földes Boglárka, Sipőcz Norton, Nagy Rajmund, Prán Anissza, Bazsó Dorina, Schveiger József, Braunschmidt

Patrik

 

 

 

Sport

 

 

 

Országos

 

 

Országos Evezős Ergométer Diákolimpia

 

 

 

4.

 

 

Nagyné Valkai Éva, Németh Bence

Válint András

Sport

Országos

Országos Evezős Ergométer

Diákolimpia

5.

Németh Bence

Kozma Kiara, Mayer Maja, Farkas Brendon, Jambor Viktor,

 

Sport

 

Országos

Országos Evezős Ergométer Diákolimpia

 

5.

Tóthné Papp Judit Novák Attiláné

 

Kő László

 

Sport

 

Országos

Országos Evezős Diákolimpia,

Sukoró IV. kcs. Fiú egypár evezős

 

4.

 

Nagyné Valkai Éva


 

Tanuló neve, csapat neve (tagok felsorolása)

 

Kategória

 

Versenyszint

 

Verseny pontos neve

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus(ok)

neve

Nagy Gréta, Fekete Sára, Gráczol Ferenc, Sazbó Rebeka, Szalay Kata, Virizlai Roland, Domonkos Kitti, Gerasev Aleksei, Redling Gergő, Molnár Balázs,

Körtvélyesi Benjamin, Bogár Hanna, Schweiger József, Tekler Levente

 

 

 

 

Sport

 

 

 

 

Regionális

 

 

 

Voluta Nemzetközi Vízi Fesztivál

Sárkányhajó 5-6. o. kcs.

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

Nagyné Valkai Éva

Bogár Bence, Bors Erzsébet, Farkas Loretta, Kő László,

Körtvélyesi Zsolt, Radics Patrik, Szalay Kamilla, Szeredi Anna Lili, Tekler Tünde, Rónaszéki Nóra, Knapp Virág

 

 

 

Sport

 

 

 

Regionális

 

 

Voluta Nemzetközi Vízi Fesztivál

Sárkányhajó 7-8. o. kcs.

 

 

 

1.

 

 

 

Nagyné Valkai Éva

Dragony Zénó, Farkas Medox,

Jambor KristófSzalai Patrik,

Pazicsnyuk Péter, Hegyi Jázmin, Kerényi Lilla, Szócsin Jázmin, Szócsin Helga, Szócsin Dorina,

Nagy Julinna

 

 

Sport

 

 

Regionális

 

 

Mezei futóverseny                            1.

kcs.lány

 

 

1.

 

 

Nagyné Valkai Éva

Elekes-Radák Benjamin

Sport

Regionális

Mezei futóverseny                            III.

kcs.

2.

Németh Bence

Paszicsnyuk Péter

Sport

Regionális

Mezei futóverseny                            I.

kcs.

3.

Nagyné Valkai Éva

Bugyik Anasztázia

Sport

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

mellúszás

1.

Tóthné Papp Judit


 

Tanuló neve, csapat neve (tagok felsorolása)

 

Kategória

 

Versenyszint

 

Verseny pontos neve

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus(ok)

neve

Gyarmati Réka

Sport

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

gyorsúszás

1.

Tóthné Papp Judit

 

Gerasev Aleksei

 

Sport

 

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja gyors, mell, hátúszás

 

1.

 

Németh Bence

Dohovics Laura

Sport

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

gyorsúszás

2.

Tóthné Papp Judit

 

Szalay Luca

 

Sport

 

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja gyorsúszás, mellúszás

 

2.

 

Nagyné Valkai Éva

Szalay Zoé, Baucsek Noa,

Németh Ádám, Válint András

 

Sport

 

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

4x25m gyors

 

2.

 

Nagyné Valkai Éva

Farkas Brendon, Egyházy

Roland, Gyarmati Réka,

Dohovics Laura

 

Sport

 

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

4x25m gyors

 

3.

 

Tóthné Papp Judit

 

Dohovics Laura

 

Sport

 

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja hát, mellúszás

 

3.

 

Tóthné Papp Judit

Válint András

Sport

Regionális

Úszóverseny -Jánossomorja

mellúszás

3.

Németh Bence

Farkas Medox, Hegyi Jázmin,

Dávid Sára, Paszicsnyuk Péter, Varga kevin, Szüts Luca, Dragony

Zénó, Bán Kitti

 

Sport

 

Regionális

 

Kölyökatlétika I. kcs.

 

1.

 

Nagyné Valkai Éva


 

Tanuló neve, csapat neve (tagok felsorolása)

 

Kategória

 

Versenyszint

 

Verseny pontos neve

 

Helyezés

 

Felkészítő pedagógus(ok)

neve

Dohovics Laura, Jámbor Viktor,

Kovalszki Áron, Major Ádám, Mátyás Rebeka, Rácz Noel, Takács Tamás, Tukovics-Koltai

Timót

 

 

Sport

 

 

Regionális

 

 

Kölyökatlétika II. kcs.

 

 

2.

 

 

Tóthné Papp Judit

 

 

Egyesületi sportversenyek

Tanuló neve, csapat neve (tagok felsorolása)

Kategória

Versenyszint

Verseny pontos neve

Helyezés

Felkészítő pedagógus(ok) neve

Németh Ádám

Sport

Nemzetközi

Kajak-kenu verseny, Ausztria

200m páros        2. hely,           500 m páros       1. hely,         500m egyéni      2. hely,        1000m egyéni    1. hely

MVSE

Gangl Bence

Sport

Nemzetközi

Nemzetközi Kerékpáros Gyermek Verseny Berlin

9.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Gangl Bence 7/M

Sport

Országos

Magyar Kerékpáros Szövetség Kritérium Liga

6

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Lencse Máté3.a

Sport

Országos

Magyar Kerékpáros szövetség Kométa-Újbuda liga sorozat 2.futam

1.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Lencse Máté

Sport

Országos

Gemenc Kupa Kritérium Verseny

1.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Nagy Gréta

Sport

Országos

Hosszútávú evezősverseny 4km

1.

MVSE

Gangl Bence

Sport

Országos

Gemenc Kupa Kritérium  verseny

2.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Gangl Bence

Sport

Országos

Időfutam Országos Bajnokság Debrecen

5.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Lencse Máté

Sport

Országos

Időfutam Országos Bajnokság Debrecen

8.

Szenyor Kerékpáros Sportegyesület

Orosz Dorka

Sport

Országos

Lovaglás  Havanna Kupa, Balatonfenyves /meghívásos, országos szintű/

csapat 2.hely, egyéni 3. hely

DANILÓ

Orosz Petra

Sport

Országos

Lovaglás  Havanna Kupa, Balatonfenyves /meghívásos, országos szintű/

csapat 2.hely egyéni 7.hely

DANILÓ

Nagy Gréta

Sport

Országos

Evezős Országos Bajnokság, Sukoró

T3 Lány egypár 2.hely,              T3 Mix négypár 1.hely

MVSE

Kő László

Sport

Országos

Evezős Országos Bajnokság, Sukoró

T4 fiú négypár   2. hely

MVSE