Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek


-----------------------

Alapítványok

-----------------------


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

Iskolatitkári ügyfélfogadás

   Mofémtelepen:

iskolalátogatási igazolás,

bizonyítvány másolat

HÉTFŐ: 8.00-10.00 

SZERDA: 14.00-15.30

 Galgóczy Anita

iskolatitkár


Terembérleti ügyintézés

     Mofémtelepen:

Karácsonyné Adrigán 

    Annamária              

gazdasági ügyintéző

KEDD:10.00-15.00 


Diákigazolvány ügyintézés

 Mofémtelep: Süli Zsuzsanna 

HÉTFŐ: 10.00 -12.00

Ipartelep: Fazekas Tímea

 KEDD: 15.00 -16.00

-----------------------


-----------------------

EGYESÜLETI SPORT 2018-2019.

verseny neve és típusa

helyezés

tanuló neve

felkészítő

Nemzetközi versenyek

U 9. Labdarugó torna Ausztria (csapatban)

1.

Gaszner Áron

Dallos Kristóf (gólkirály)

Tukovics-Koltai Timót

MTE 1904.

Tamási Hegyi Kupa, egyéni, kerékpár

1.

Lencse Máté

 

Szenyor kerékpáros egyesület

U.9. Ladarúgó Sopron kupa

1.

Gaszner Áron

MTE 1904

Nemzetközi Evezős Vidék Bajnokság, Sukoró

1.

2.

Kő László

MVSE

Nemzetközi Evezős Vidék Bajnokság, Sukoró

4.

4.

Nagy Gréta

MVSE

Osztrák maratoni bajnokság Bécs –kajak 1500 m

7.

Németh Ádám

 

MVSE

Országos versenyek

Táncverseny Budapest

arany oklevél

PeidlVeronika

Dallos Odett

Budai Rebeka,

Pintér Zoé

Mayer Maja, Molnár Lilla,

Kozma Kiara, Neuberger Anna Gyarmati Gréta

Schnitzerné Németh Kinga

Sóskút Lovastorna Kupa, Sóskút

csapat 3.

páros 3.

egyéni 8.

 

Orosz Dorka

 

Evezős Országos Bajnokság
Lány mini kettőpár

1.

Nagy Gréta

GYAC

Evezős Országos Bajnokság
Mini mix kormányos négypárevezős

1.

Nagy Gréta

GYAC

XX. Tisza Kupa Szolnok
Lány 12 év kettőpárevezős

1.

Nagy Gréta

GYAC

Öböl Kupa Budapest
Mini mix kormányos négypárevezős

2.

Nagy Gréta

GYAC

Őszi hosszútávú verseny 4000m
Kettőpár evezős

2.

Nagy Gréta

GYAC

Öböl Kupa Budapest
Lány mini 12 év egypár 1000m

3.

Nagy Gréta

GYAC

XX. Tisza Kupa Szolnok
Lány 12 év egypárevezős 1000m

3.

Nagy Gréta

GYAC

Öböl Kupa Budapest
Fiú mini egypár 1000m

1.

Kő László

MVSE

XX. Tisza Kupa Szolnok
Fiú 13 év egypár 500m

1.

Kő László

MVSE

Őszi hosszútávú verseny 4000m Tanuló mix négypárevezős

1.

Kő László

MVSE

Öböl Kupa Budapest
Fiú mini egypár 500m

2.

Kő László

MVSE

XX. Tisza Kupa Szolnok
Fiú 13 év egypárevezős 1000m

2.

Kő László

MVSE

Evezős Országos Bajnokság
Fiú mini egypár

3.

Kő László

MVSE

XX. Tisza Kupa Szolnok
Fiú 13 év kettőpárevezős

3.

Kő László

MVSE

Öböl Kupa Budapest
Mini mix kormányos négypárevezős

3.

Kő László

MVSE

Havanna Kupa- Lovastorna verseny
Csapat

1.

Orosz Dorka

DANILÓ SE

Lovastorna Országos Bajnokság
Egyéni

2.

Orosz Dorka

DANILÓ SE

Havanna Kupa- Lovastorna verseny,
egyéni

3.

Orosz Dorka

DANILÓ SE

Lovastorna Országos Bajnokság
Műlovas csapat

3.

Orosz Dorka

DANILÓ SE

FLEX Talent Cup-2018. Kecskemét Thai Boksz
egyéni

1.

Perger Balázs

Vi-Go SE

Tamási pálya OB

2.

Lencse Máté

 

Békéscsabai kritérium kerékpáros verseny

3.

Gangl Bence

 

A IV. Zsoodance fest (tánc-Sweet Girls)

arany minősítés

Kozma Kiara

Schnitzer Kinga

16.Sajó Péter Kerékpáros emlékverseny

1.

Lencse Máté

Szenyor Kerékpáros Egyesület.

Nyílt Shito Országos Bajnokság (Szivacs Kumite kategóriában)

1.

2.

Nagy Bálint

Meszlényi Dániel

 

FUDOKAN KUPA Százhalombatta

1.

1.

Meszlényi Dániel

Nagy Bálint

Kovács Krisztián


ISKOLAI SPORT

verseny neve és típusa

helyezés

tanuló neve

felkészítő

Országos versenyek

Diákolimpia kerékpáros országos döntő3.kcs.időfutam

1.

Gangl Bence

 

Diákolimpia  kerékpáros országos döntő 1. kcs.időfutam

1.

Lencse Máté

 

Diákolimpia országos döntő 3.kcs.összetett verseny

2.

Gangl Bence

 

Kele Nap

Alsós Ügyességi csapatverseny

2.

Hegyi Jázmin, Szűcs Boglárka, Farkas Zoltán, Móricz Tamás

Nagyné Valkai Éva

Evezős Ergométer Diákolimpia

IV/1 kcs. egyéni

2.

Kő László

Salamon Lászlóné

Diákolimpia kerékpáros országos döntő3.kcs.mezőnyverseny

3.

Gangl Bence

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

III/1. kcs. csapat

3.

Bazsó Dorina, Braunschmidt Patrik, Végh Levente, Tamás Karolina

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

II. kcs. „B” csapat

4.

Buga Léna, Sipőcz Norton, Molnár Balázs, Szabó Rebeka

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

IV/1. kcs. csapat

4.

Szeredi Anna Lili, Forrai Vivien, Kő László, Szelid Bálint

Salamon Lászlóné

Evezős Ergométer Diákolimpia

III/2. kcs egyéni

5.

Braunschmidt Sebastian

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

II. kcs. „A” csapat

5.

Földes Boglárka, Gerasev Aleksei, Orosz Dorka, Nagy Rajmund

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

IV/2. kcs. csapat

5.

Berki Márk, Radics Patrik, Szalay Kamilla, Váradi Vanessza

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

III/2. kcs. csapat

7.

Nagy Gréta, Domonkos Kitti, Braunschmidt Sebastian, Virizlai Roland

Szabó Enikő

Evezős Ergométer Diákolimpia

IV/1 kcs. egyéni

2.

Kő László

Salamon Lászlóné

Megyei versenyek

Megyei Atlétika Diákolimpia IV.kcs. csapat

2.

Szabó Szebasztián

Soós Márk

Szűr Bence

Radics Patrik

Bogár Bence

Prikler Márk

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

 

TANULMÁNYI VERSENYEK

verseny neve és típusa

helyezés

tanuló neve

felkészítő

Nemzetközi versenyek

Robotolimpia - Hajdúböszörmény

Összetett 10. hely

Vecsei Ábel

Redling Botond Marquetant Zalán

Vinnai Zsolt

Országos versenyek

„Álmaim könyvtára” rajzpályázat

1.

Buga Léna

Mayerné Mervó Annabella

„Álmaim könyvtára” rajzpályázat

1.

Szabó Laura

Mayerné Mervó Annabella

Kele napi versíró verseny

1.

Bognár-Benedek Sára

Kiserné Tóth Gabriella

Kele napi szépolvasó verseny (7-8. korcsoport)

2.

3.

Szeredi Anna Lili

Mikulás Emese

Hargitainé W. Ibolya

Kele napi német levelezős verseny

3.

Dudás Levente

Márkusné Hardi Gabriella

Kele Nap - interjú készítés

3.

Bognár-Benedek Sára

Kiserné Tóth Gabriella

Kele napi kompetencia alapú irodalmi csapatverseny

5.

Bognár-Benedek Sára

Bieder Hanna

Nagy Lilla Júlia

Kiserné Tóth Gabriella

A KockaCsoki integrált rajzpályázata

különdíj

Fördős Maja

egyéni

Megyei versenyek

Rajzpályázat: Advent angyalai

1.

Németh Csilla

Posztós László

Bendegúz anyanyelvi verseny

1.

Nagy Barnabás

Pénzesné Veres Ildikó

Megyei Német Országismereti Csapatverseny

1.

Tóth Gréta, Landi Sára, Miheller Kata

Bieber Fruzsina

Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói pályázat 2019- rajz

1.

Dohány Zsófia

Posztós László

Megyei Német Országismereti Csapatverseny

2.

Prán Anissza, Kreiter Gergő, Elekes-Radák Benjamin

Bieber Fruzsina

Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói pályázat 2019- rajz

2.

Németh Csilla

Posztós László

Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói pályázat 2019- rajz

2.

Vörös Johanna

Posztós László

Országos Tűzmegelőzési Bizottság Alkotói pályázat 2019- rajz

2.

Bognár Benedek Sára

Posztós László

Rajzpályázat: Advent angyalai

3.

Molnár Krisztián

Posztós László

Megyei Német Országismereti Csapatverseny

3.

Horváth Nico, Horváth Levente, Nagy Roland

Bieber Fruzsina

Megyei Német Országismereti Csapatverseny

3.

Brattengeier Viktória, Marquetant Zalán, Borka Christoph

Horváthné Kovács Judit

Alapműveleti matematika verseny

3.

Marquetant Zalán