Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek


-----------------------

Alapítványok

-----------------------


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

Iskolatitkári ügyfélfogadás

   Mofémtelepen:

iskolalátogatási igazolás,

bizonyítvány másolat

HÉTFŐ: 8.00-10.00 

SZERDA: 14.00-15.30

 Galgóczy Anita

iskolatitkár


Terembérleti ügyintézés

     Mofémtelepen:

Karácsonyné Adrigán 

    Annamária              

gazdasági ügyintéző

KEDD:10.00-15.00 


Diákigazolvány ügyintézés

 Mofémtelep: Süli Zsuzsanna 

HÉTFŐ: 10.00 -12.00

Ipartelep: Fazekas Tímea

 KEDD: 15.00 -16.00

-----------------------


-----------------------

 

Iskolai sport versenyeredmények 2017/218

 

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Országos versenyek

Országos diákolimpia ötpróba

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő        

Sulisárkány Országos Döntő

1.

1.kcs.

Nagy Gréta

Körtvélyesi Zsolt

Tekler Tünde

Farkas Loretta

Kő László

Brunner Kata

Kobli rebeka

Bogár Bence

Radics Patrik

Visegrády Regő

Nagyné Valkai Éva

Sulisárkány Országos Döntő

4.

Pusztai Vivien

Magyar Karolina

Heiter Panna

Fehér Zsófia

Nagyné Valkai Éva

Országos Atlétika Diákolimpia – súlylökés

17.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Országos Evezős Diákolimpia III. korcsoport MIX kettőpár

2.

Kő László

Nagy Gréta

Nagyné Valkai Éva

 

Országos Ergométer Diákolimpia III. korcsoport lány 500m

2.

Nagy Gréta

 

Megyei versenyek

Atlétika megyei diákolimpia – egyéni összetett

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Atlétika megyei diákolimpia IV.kcs. 100m síkfutás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Atlétika megyei diákolimpia – súlylökés

1.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia II.kcs.fiú csapat

1.

Simon Bence

Újvári Armandó

Elekes-Radák Benjamin

Szűcs Ákos

Horváth Nico

Horváth Levente

Nagyné Valkai Éva

Novák Attiláné

Atlétika diákolimpia – II.kcs.fiú egyéni összetett

2.

Simon Bence

Nagyné Valkai Éva

 

Atlétika megyei diákolimpia – 4x100 váltó

3.

Szabó Szebasztián

Babos Ármin

Bozsó Kristóf

Soós Márk

Salamon Lászlóné

Szabó Enikő

Atlétika megyei diákolimpia IV.kcs. csapat

3.

Babos Ármin

Soós Márk

Szabó Szebasztián

Radics Patrik

Bozsó Kristóf

Szűr Bence

Szabó Enikő

Salamon Lászlóné

Atlétika Megyei Diákolimpia – egyéni összetett

3.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Atlétika megyei diákolimpia – távolugrás

4.

Dallos Alexandra

Szabó Enikő

Területi versenyek

 

Ifjúsági Voluta 2005-2006-2007-2008

1.

Bogár Bence

Szalay Kata

Fekete Sára

Szabó Rebeka

Nagy Gréta

Gráczol Ferenc

Virizlai Roland

Braunschmidt Sebastian

Szelid Bálint

Kobli Rebeka

Brunner Kata

Kő László

Bors Erzsébet

Szeredi Anna Lili

Körtvélyesi Benjamin

Nagyné Valkai Éva

Kölyökattlétika II. korcsoport csapat

1.

Perger Balázs

Kerényi Emma

Sütő Dorina

Gerasev Aleksei

Simon Bence

Elekes-Radák Benjamin

Szűcs Ákos

Redling Gergő

Nagyné Valkai Éva

Ifjúsági Voluta 2002-2003-2004

1.

Szalay Kamilla

Körtvélyesi Zsolt

Farkas Loretta

Tekler Tünde

Radics Patrik

Pintér Boglárka

Magyar Karolina

Pusztai vivien

 

Nagyné Valkai Éva

Gyorsúszás 3.kcs.

1.

Nagy Gréta

 

Gyorsúszás 2.kcs.

1.

Gerasev Aleksei

 

Gyorsúszás 2.kcs.

2.

Balassa Péter

 

Gyorsúszás 1.kcs.

2.

Szabó Noah

 

Gyorsúszás 1.kcs.

2.

Dohovics Laura

 

Gyors úszás 1.kcs.

3.

Kovács Milán

 

Mellúszás 2.kcs.

2.

Simon Bence

 

 

 

 

 

Mellúszás 1.kcs.

2.

Válint András

 

Mellúszás 1.kcs.

3.

Gráczol Tímea

 

Területi kölyökatlétika 1.kcs.

1.

Hafner Virág

Horváth Áron

Jámbor Viktor

Rácz Noel

Takács Tamás

Dohovics Laura

Horváth Réka

Radics Erik

Tóthné Papp Judit

Területi kölyökatlétika 2.kcs.

3.

Válint András

Perger Balázs

Gerasev Aleksei

Simon Bence

Elekes-Radák Benjamin

Szűcs Ákos

Sütő Dorina

Ignác Dorina

Nagyné Valkai Éva

Városi versenyek

Atlétika diákolimpia IV.kcs.fiú távolugrás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs.fiú 100 m síkfutás

1.

Babos Ármin

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs.fiú magasugrás

1.

Soós Márk

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány egyéni összetett

1.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány súlylökés

1.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány távolugrás

1.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia III.kcs. 60 m síkfutás

1.

Bogár Bence

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia IV.kcs.fiú csapat

1.

Babos Ármin

Kocsis Zoltán

Kocsis Gergő

Szabó Szebasztián

Soós Márk

Radics Patrik

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs. 4x100 váltó

1.

Babos Ármin

Szabó Szebasztián

Radics Patrik

Soós Márk

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia II.kcs.fiú csapat

1.

Simon Bence

Újvári Armandó

Elekes-Radák Benjamin

Szűcs Ákos

Horváth Nico

Horváth Levente

Nagyné Valkai Éva

Novák Attiláné

Atlétika diákolimpia – II.kcs.fiú egyéni összetett

1.

Simon Bence

Nagyné Valkai Éva

 

Alsós ügyességi csapatverseny

1.

Simon Bence

Sütő Dorina

Németh Ádám

Szűcs Boglárka

Nagyné Valkai Éva

 

Vármegye Vitézei Sportverseny 1. kcs.

1.

Válint András

Orosz Dorka

Gráczol Tímea

Móricz Tamás

Takács Edina

Nagy Rajmund

Nagyné Valkai Éva

 

Vármegye Vitézei Sportverseny 2. kcs.

2.

Nagy Gréta

Pusztai Vivien

Magyar Karolina

Pintér Boglárka

Szalay Kamilla

Németh Mátyás

Nagyné Valkai Éva

 

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány kislabdahajítás

2.

Pintér Boglárka

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia III.kcs. 60 m síkfutás

2.

Kiss Imre

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia III.kcs.fiú csapat

2.

Bogár Bence

Prikler Márk

Kiss Imre

Redling Botond

Kiss Szabolcs

Simon Balázs

Szabó Enikő

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány 4x100 váltó

2.

Pintér Boglárka

Magyar Karolina

Dallos Alexandra

Bognár-Benedek Sára

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia IV.kcs.lány csapat

2.

Pintér Boglárka

Dallos Alexandra

Fehér Zsófia

Magyar Karolina

Knapp Virág

Szalay Kamilla

Szabó Enikő

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia III.kcs. lány 4x100 váltó

2.

Babos Alicia

Újhelyi Anikó

Ungvári Dalma

Vecsei Délia

Szabó Enikő

Nagyné Valkai Éva

 

Atlétika diákolimpia III.kcs. fiú 4x100 váltó

2.

Kiss Imre

Bogár Bence

Redling Botond

Prikler Márk

Szabó Enikő

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia – egyéni összetett

3.

Kocsis Zoltán

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs. súlylökés

3.

Szabó Szebasztián

Szabó Enikő

Atlétika diákolimpia IV.kcs. síkfutás

3.

Dallos Alexandra

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia III.kcs. kislabdahajítás

3.

Bogár Bence

Salamon Lászlóné

Atlétika diákolimpia III.kcs.600 m

3.

Prikler Márk

Salamon Lászlóné

Lurkó olimpia

2.

Orosz Dorka

Kerényi Emma

Gráczol Tímea

Perger Balázs

Válint András

Móricz Tamás

Sürő Dorina

Szabó Rebeka

Ignác Dorina

Redling Gergő

Elekes-Radák Benjamin

Szűcs Ákos

Nagyné Valkai Éva

Atlétika Diákolimpia mezei csapatverseny

3.

Dallos Alexandra

Pintér Boglárka

Magyar Karolina

Knapp Virág

Bognár-Benedek Sára

Salamon Lászlóné

 

 

 

 

 

 

Iskolai tanulmányi és művészeti versenyek 2017/2018

 

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi versenyek

Robotolimpia

13.

18.

Marquetant Zalán

Simon Balázs

Kerényi András

Redling Botond

Hideghéty Zalán

Kovács András

Vecsei Ábel

Vinnai Zsolt

Országos versenyek

Suli-Guru országos levelezős verseny – olvasás

1.

Gyarmati Gréta

Pénzesné Veres Ildikó

Suli-Guru országos levelezős verseny – környezetismeret

1.

Angyal Levente

Orosz Petra

Meszlényi Éva

Tűzvédelem –pályázat

2.

Bognár-Benedek Sára

Posztós László

Suli-Guru országos levelezős verseny –matematika

3.

Angyal Levente

Meszlényi Éva

Suli-Guru országos levelezős verseny – Magyar irodalom

3.

Orosz Dorka

Babosné Prán Rita

Suli-Guru országos levelezős verseny – környezetismeret

5.

Elekes-Radák Benjamin

Hegyi Hajnalka

Herman ottó verseny országos döntő

5.

Miheller Kata

Lapincs Lászlóné

TITOK országos környezetismeret verseny

7.

Elekes-Radák Benjamin

Hegyi Hajnalka

Szivárványhíd irodalmi levelezős verseny

8.

Bieder Hanna

Kiserné Tóth Gabriella

HEBE 3 fordulós országos történelmi verseny

9.

Brattengeier Viktória

Hargitainé Wisztercill Ibolya

Szabó Magda országos olvasási verseny

12.

Bieder Hanna

Tekler Tünde

Bognár-Benedek Sára

Kiserné Tóth Gabriella

 

 

 

 

Fogom a kezed irodalmi levelezős csapatverseny

13.

Bieder Hanna

Bognár-Benedek Sára

Tekler Tünde

Kiserné Tóth Gabriella

Megyei versenyek

„Tűzvédelem” – alkotó pályázat

1.

Luksa Laura

Posztós László

„Tűzvédelem” - vers

1.

Bognár-Benedek Sára

Posztós László

Német Országismereti Csapatverseny

1.

Brattengeier Viktória

Borka Christof

Elekes-Radák Gergő

Horváthné Kovács Judit

Angol Megyei Verseny

2.

Kasza Dávid Noel

Rácz István

„Tűzvédelem” - vers

2.

Lengyel Valentina

Posztós László

Német Országismereti Csapatverseny

2.

Fodor Dóra

Miheller Vivien

Szabó Krisztina

Márkusné Hardi GAbriella

„Deutsch Macht Spaß!” Német Csapatverseny

2.

Dudás Levente

Élő Laura

Nagy Nóra

Márkusné Hardi GAbriella

„Tűzvédelem” - mese

2.

Prikler Márk

Posztós László

„Én és a nagyszüleim” rajzpályázat

1.

Luksa Laura

Posztós László

„Én és a nagyszüleim” rajzpályázat             

2.

Bognár-Benedek Sára

Posztós László

Kiskönyvtárosok éjszakája

5.

Szeredi Anna Lili

Bieder Hanna

Nagy Lilla Júlia

Virág Andrea

Területi versenyek

Kézhigiéniés rajzverseny

1.

Buga Léna

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniés rajzverseny

1.

Szabó Laura

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniés rajzverseny

2.

Pollreisz Anna

Mayerné Mervó Annabella

Kézhigiéniés rajzverseny

3.

Fodor Bence

Mayerné Mervó Annabella

Szent Gotthard rajzpályázat

1.

Dohány Zsófia

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

1.

Luksa Laura

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

1.

Ungvári Dalma

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

2.

Báló Martin

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

2.

Ujhelyi Anikó

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

2.

Molnár Krisztián

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

3.

Báló Gina

Posztós László

„Tudd és tedd” Vöröskeresztes rajzpályázat

3.

Kiss Véda Vénusz

Posztós László

Víz világnapi „Védd természetesen” rajzpályázat

2.

Luksa Laura

Posztós László

Víz világnapi „Védd természetesen” rajzpályázat

3.

Ujhelyi Anikó

Posztós László

„Ne féljetek!”- rajzpályázat

1.

Pintér Boglárka

Posztós László

„Ne féljetek!”- rajzpályázat

1.

Mayer Hunor

Posztós László

„Ne féljetek!”- rajzpályázat

2.

Báló Gina

Posztós László

„Ne féljetek!”- rajzpályázat

2.

Bognár-Benedek Sára

Posztós László

„Ne féljetek!”- rajzpályázat

3.

Luksa Laura

Posztós László

„Szabadság” c. rajzpályázat

2.

Dohány Zsófia

Posztós László

Fekete István kompetencia alapú csapatverseny

2.

Horváth Nico

Tóth Gréta

Landi Sára

Novák Attiláné

„Szabadság” c. rajzpályázat

3.

Báló Gina

Posztós László

Hétmérföldes meseverseny

3.

Simon Bence

Redling Gergő

Elekes-Radák Benjamin

Piller Gergely István

Hegyi hajnalka

Angol vers- és prózamondó verseny

3.

Pusztai Vivien

Rácz István

Városi versenyek

Bolyai matematika verseny

csapat 1.

Horváth Nico

Simon Bence

Elekes-Radák Benjamin

Hegyi Hajnalka

Novák Attiláné

Bolyai matematika verseny

1.

 

Horváth Nico

Novák Attiláné

Bolyai matematika verseny

2.

Farkas Roland

Tóth Katalin

Bolyai matematika verseny

3.

Elekes-Radák Benjamin

Hegyi Hajnalka

Bolyai Matematika Verseny - csapat

3.

Farkas Roland

Kerényi András

Zubor Dániel

Tóth Katalin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egyesületi versenyek 2017/2018

Verseny neve és típusa

Helyezés

Tanuló neve

Felkészítő tanár/ok

Nemzetközi versenyek

Nyílt Nemzetközi harcművészeti Bajnokság  K1

1.

Perger Balázs

VI-GO SE

Nemzetközi Atlétika Verseny

– 100m-es gátfutás

1.

Babos Ármin

 

Evező Óvár Kupa – fiú mini 1x

                               - fiú 4x

                              -  fiú mini 2x

1.

1.

3.

Kő László

MUSE

Champioships Hungary K1 – Zalaegerszeg

2.

Perger Balász

VI-GÓ SE

Evező Óvár Kupa – lány mini 1x,2x

                               - mini mix 2x, 4x

                               - anya-lánya

2., 2.

2., 3.

2.

Nagy Gréta

GYAC

Szlovák nemzetközi ergométer bajnokság, Piestany (fiú 13 év)

4.

Kő László

MVSE

Szlovák nemzetközi ergométer bajnokság, Piestany (lány 12 év)

7.

Nagy Gréta

GYAC

Országos versenyek

Fedett pályás országos atlétika verseny

1.

Babos Ármin

 

Országos evezős többtusa erőnléti felmérő

1.

Nagy Gréta

GYAC

Tánc kvalifikációs verseny

1.

Farkas Loretta

 

Karate

1.

Balassa Péter

 

K1 küzdősport

1.

Újvári Armandó

 

Tata Kupa evezős verseny – mini négypár

1.

Kő László

MUSE

Sóskút kupa 2018. - műlovaglás

csapat 1.

egyéni 6.

Mátyás Rebeka

 

Evezős Duatlon (3km evezés, 3km futás)

csapat 1.

egyéni 4.

Nagy Gréta

GYAC

Mini mix négypárban

2.

Nagy Gréta

GYAC

Mini mix kettő párban

2.

Nagy Gréta

GYAC

Országos fedett pályás összetett serdülő bajnokság (atlétika, egyéni összetett)

2.

Babos Ármin

 

XX. Műlovas verseny Budapest

2.

Orosz Dorka

Daniló SE

Reménységek kupája – asztalitenisz verseny

2.

Losonczi Anna

 

Evezős Országos Bajnokság – fiú mini 1x

                                                 - fiú mini 2x

2.

4.

Kő László

MUSE

Öböl Kupa Budapest – 500 m

                                     - 1000 m

3.

2.

Kő László

MUSE

Tisza Kupa – Szolnok – 1x 500m

                                      - 2x 500m

3.

3.

Kő László

MUSE

Atlétika verseny –Tata – távolugrás

                                         - 60 m

1.

2.

Simon Bence

 

Tata Kupa evezős verseny – mini négypár

2.

Nagy Gréta

GYAC

Evezős Országos Bajnokság - lány mini     

                                                -  mini mix        

4.

4.

Nagy Gréta

GYAC

Országos Lovas Torna Bajnokság (Kaposvár)

-          csapat

-          egyéni

 

2.

4.

Orosz Dorka

Daniló SE

Karate

3.

Nagy Roland

 

Mini 12 éves egypárban

3.

Nagy Gréta

GYAC

Csepel kupa Mini egypárevezős

1.

Kő László

MVSE

Győri Kupa Mini egypárevezős

2.

Kő László

MVSE

Tanuló kormányos négyes

2.

Kő László

MVSE

Sóskút Kupa (Lovas torna csapat)

2.

Orosz Dorka

Daniló SE

Tanuló egypárevezős

3.

Kő László

MVSE

Tanuló kettő pár evezős

3.

Kő László

MVSE

Mix kettőpárevezős

3.

Kő László

Szeredi Anna

MVSE         

Fashion Dance mini kategória Budapest

ezüst minősítés

Dávid Sára

Hegyi Jázmin

Tóth Liza

Okay Dance

Fashion Dance STC kategória Budapest

ezüst minősítés

Gráczol Tímea

Deák János

Mészáros Liliána

Okay Dance

Országos ergométer bajnokság

8.

Kő László

MVSE

Megyei versenyek

Evezés FEC Kupa Budapest

3.

Nagy Gréta

GYAC

Dr. Lébényi Béla sakk emlékverseny

4.

Nagy Barnabás

Dr. Lébényi Béla sakk emlékverseny

Evezős duatlon

6.

Kő László

MVSE

Területi versenyek

II. Balassi táncfesztivál – mini formáció

1.

Pollreisz Anna

Gyarmati Gréta

Nagy Bianka

Pollreisz Júlia

Takács Mira

Schnitzer Kinga

II. Balassi táncfesztivál

arany minősítés

Orosz Petra

Mészáros Liliána

Deák Boglárka

Deák János

Orosz Dorka

Kerényi Emma

Gráczol Tímea

Okay Dance

Labdarúgás Téli Teremtorna – Komárom

1.

Dallos Kristóf

Nagy Barnabás

Tukovics-Koltai Timót

 

III. LKSE Karate Kupa

1.

Balassa Péter

 

Bakony Kupa Judo „c” kategória

1.

Hajós Zora

Delta SE

Oroszlányi kajakverseny

1.

Kiser Zalán

MOGAAC

Lábatlani Sirály kupa

2.

Kiser Zalán

MOGAAC

Lovas ügyességi verseny

2.

Mátyás Rebeka

Daniló SE

Lovas ügyességi verseny

2.

Bogár Hanna

Daniló SE

Szigetköz futóverseny

részt vett

Gyarmati Réka

 

Labdarúgó torna – Bozsik program – Komárom

3.

Nagy Barnabás

Dallos Kristóf

MTE 1904

Üstökös kupa - labdarúgás

3.

Dallos Kristóf

Nagy Barnabás

MTE

 

 

 

 

Városi versenyek

Kosárlabda ügyességi verseny

1.

Gutecz Kornél

 

Éjszakai asztalitenisz bajnokság

2.

Buga Léna

 

Kosárlabda – ügyességi verseny

2.

Gutecz Kornél

Jámbor Viktor

Kisgyura Dénes

Tukovics Timót

MOGAAC

Asztalitenisz diákolimpia

2.

Losonczi Anna

 

Asztalitenisz diákolimpia

3.

Brattengeier Viktória

 

Atlétika csapatverseny

3.

Simon Bence