Egyéni versenyek
Tanuló |
|
Verseny neve |
szintje |
helyezés |
|
|
|
|
|
neve |
oszt. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip8. |
Kele rajzpályázat |
országos |
1. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
TITOK országos levelezős német versenyen |
országos |
2. |
|
|
|
|
|
Zsugonics Attila |
Ip.7. |
Országos diákolimpia |
országos |
3. |
|
|
|
|
|
Kozári Noémi |
M8. |
ergométer |
országos |
5. |
|
|
|
|
|
Cseresnyés |
M8. |
ergométer |
országos |
7. |
Bendegúz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip.8. |
Herman Ottó biológia verseny |
országos |
9. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Alapműveleti matematika verseny |
országos |
19. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Országos német nyelvi verseny |
országos |
20. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Litterátum német versenyen |
országos |
27. |
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip.8. |
Herman Ottó biológia verseny |
megyei |
1. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Alapműveleti matematika verseny |
megyei |
1. |
|
|
|
|
|
Fehérvizi Emese |
M4. |
Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat |
megyei |
1. |
|
|
|
|
|
Molnár Anna |
M6. |
Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat |
megyei |
1. |
|
|
|
|
|
Tarlós Dávid |
Ip8. |
Megyei súlylökő verseny |
megyei |
1. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Országos német nyelvi verseny |
megyei |
2. |
|
|
|
|
|
Novicz Liza |
M5. |
Angol vers- és prózamondó verseny |
megyei |
2. |
|
|
|
|
|
Urbán Bence |
M8. |
Egzotikus világok – Dél-Amerika c. rajzpályázat |
megyei |
2. |
|
|
|
|
|
Neuberger |
Ip.8. |
Cziráki komplex rajzverseny |
megyei |
2. |
Bettina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Simonyi helyesírási verseny |
megyei |
4 |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Bendegúz anyanyelvi verseny |
megyei |
5. |
|
|
|
|
|
Brattengeier |
M4. |
„Nyelvész” Anyanyelvi Verseny |
megyei |
9. |
Dorka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luksa Laura |
Ip3. |
Holenda matematika verseny |
megyei |
10. |
|
|
|
|
|
Fodor Péter |
Ip7. |
Gárdonyi megyei német fordítói versenyen |
megyei |
11. |
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip8. |
Cziráki komplex rajzverseny |
megyei |
különdíj |
|
|
|
|
|
Sztojka Diána |
Ip8. |
Cziráki komplex rajzverseny |
megyei |
különdíj |
|
|
|
|
|
Neuberger |
Ip.8. |
Hunyadi M. rajzverseny |
városi |
különdíj |
Bettina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gyöngyösi |
Ip8. |
Hunyadi M. rajzverseny |
városi |
különdíj |
Rebeka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Élő Sarolta |
M2. |
Városi vers- és prózamondó verseny |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Tarlós Dávid |
Ip8. |
Városi súlylökő verseny |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Neuberger |
Ip8. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
1. |
Bettina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Babos Krisztina |
M5. |
Kézhigiéne a gyermek szemével |
városi |
1. |
|
|
rajzpályázat |
|
|
|
|
|
|
|
Fehérvizi Emese |
M4. |
Növények közt szebb az élet rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Molnár Anna |
M6. |
Növények közt szebb az élet rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Molnár Anna |
M6. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Szalay Ákos |
M4. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Dohány Zsófia |
M2. |
Álmaim belvárosa rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Szalai Dávid |
M2. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
1. |
|
|
|
|
|
Urbán Bence |
M8. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Fehérvizi Emese |
M4. |
Kézhigiéne a gyermek szemével |
városi |
2. |
|
|
rajzpályázat |
|
|
|
|
|
|
|
Novicz Liza |
M5. |
Angol vers- és prózamondó verseny |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Tarlós Dávid |
Ip8. |
többpróba |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Gyöngyösi |
Ip8. |
Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat |
városi |
2. |
Rebeka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buga Rebeka |
M4. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
M7. |
Városi atlétika verseny |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
|
Mikhely Vivien |
M7. |
Atlétika-távolugrás |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Babos Krisztina |
M5. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Ujvári Zsolt |
Ip5. |
Bolyai matematika verseny |
városi |
2. |
|
|
|
|
|
Babos Krisztina |
M5. |
Növények közt szebb az élet rajzpályázat |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip8. |
Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Neuberger |
Ip8. |
Mosonmagyaróvár 1956 c. rajzpályázat |
városi |
3. |
Bettina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meszlényi Máté |
Ip6. |
Városi atlétika verseny – kislabda hajítás |
városi |
3. |
|
|
60 m futás |
|
3. |
|
|
|
|
|
Lencse Bálint |
M6. |
Többpróba- atlétika |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Kozári Noémi |
M8. |
Városi atlétika verseny – kislabda hajítás |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip8. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Landi Márk |
M6. |
többpróba-távolugrás |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Angyal Bálint |
Ip5. |
Bolyai matematika verseny |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Angyal Boglárka |
Ip8. |
Bolyai matematika verseny |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Vecsei Ábel |
M2. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
3. |
|
|
|
|
|
Dohány Zsófia |
M2. |
Növények közt szebb az élet rajzpályázat |
városi |
különdíj |
|
|
|
|
|
Bakó Rebeka |
M6. |
Növények közt szebb az élet rajzpályázat |
városi |
különdíj |
|
|
|
|
|
Vecsei Ábel |
M2. |
Álmaim belvárosa rajzpályázat |
városi |
különdíj |
|
|
|
|
|
Dohány Zsófia |
M2. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
különdíj |
|
|
|
|
|
Kovács Jázmin |
Ip6. |
Rajzolj az egérrel rajzpályázat |
városi |
különdíj |
|
|
|
|
|
Horváth Róbert |
Ip7. |
Gárdonyi német fordítói verseny |
városi |
10. |
|
|
|
|
|
Csapatversenyek
Tanuló |
|
Verseny neve |
szintje |
helyezés |
|
|
|
|
|
|
|
neve |
oszt. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tóth Evelin |
Ip5. |
Bolyai matematika verseny |
városi |
1. |
|
Angyal Bálint |
|
|
|
|
|
Újvári Zsolt |
|
|
|
|
|
Fütty Mietta |
M6. |
Bolyai matematika verseny |
városi |
3. |
|
Molnár Anna |
|
|
|
|
|
Landi Márk |
|
|
|
|
|
Babos Krisztina |
Ip7. |
többpróba –atlétika |
városi |
2. |
|
Orosz Sára |
|
|
|
|
|
Élő Sarolta |
M2. |
Lurkóolimpia |
városi |
3. |
|
Farkas Loretta |
|
|
|
|
|
Fülöp Milán |
|
|
|
|
|
Győrik Levente |
|
|
|
|
|
Ladányi Réka |
|
|
|
|
|
Mautzka Ferenc |
|
|
|
|
|
Buga Evelin |
M1. |
|
|
|
|
Prikler Márk |
|
|
|
|
|
Viola Olívia |
|
|
|
|
|
Zubor Dániel |
|
|
|
|
|
Varga Márk |
|
|
|
|
|
Bence |
M5. |
|
|
|
|
Borbély Dávid |
M6. |
Városi mezei futóverseny |
városi |
3. |
|
Landi Márk |
|
|
|
|
|
Hargitai Dávid |
M7. |
Fekete István kompetencia alapú irodalmi |
városi |
3. |
|
Kertész Attila |
|
vetélkedő |
|
|
|
Andirkó Fruzsina |
Ip.8. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iskolán kívüli versenyek
Tanuló |
|
Verseny neve |
szintje |
helyezés |
|
|
|
|
|
neve |
oszt. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bednanics |
M5. |
Kick boksz világkupa Szlovákia |
nemzetközi |
2.,3. |
Dominik |
|
Szeged világkupa |
|
1. |
|
|
Diákolimpia |
|
3. |
|
|
Magyar bajnokság |
országos |
3. |
|
|
Junior Challenge |
|
1.,2. |
|
|
Mikulás kupa |
|
1.,2. |
Győrik Márton |
M5. |
Sakk diákolimpia |
országos |
7. |
Barta Attila |
M5. |
Motocross Magyar bajnokság |
országos |
2. |
|
|
Nyugat kupa |
|
2. |
Mädl Petra |
M8. |
IDF Táncvilágbajnokság Nagykanizsa |
nemzetközi |
1.,6. |
Varga Édua |
|
|
|
|
Geraseva Anna |
Ip3. |
Fertődi IV. regionális furulya verseny |
regionális |
2. |
|
|
|
|
|
Brattengeier |
M4. |
Fertődi IV. regionális furulya verseny |
regionális |
2. |
Dorka |
|
|
|
|
Luksa Laura |
Ip3. |
karate |
városi |
2. |