Fekete István Általános Iskola

Mosonmagyaróvári

Hírek




-----------------------

Alapítványok

-----------------------


Suliváró

-----------------------


Pillanatképek 

iskolánk életéből

-----------------------


-----------------------


-----------------------


-----------------------

Tájékoztató a köznevelési intézmények részére a magyar gyermekvédelmi rendszer működéséről

-----------------------

A nap 24 órájában ingyenesen hívható gyermekvédő hívószám: 06-80/630-155

-----------------------

Iskolatitkári ügyfélfogadás

   Mofémtelepen:

iskolalátogatási igazolás,

bizonyítvány másolat

HÉTFŐ: 8.00-10.00 

SZERDA: 14.00-15.30

 Galgóczy Anita

iskolatitkár


Terembérleti ügyintézés

     Mofémtelepen:

Karácsonyné Adrigán 

               Annamária              

gazdasági ügyintéző

KEDD:10.00-15.00 


Diákigazolvány ügyintézés

 Mofémtelep: Süli Zsuzsanna 

HÉTFŐ: 10.00 -12.00

Ipartelep: Fazekas Tímea

 KEDD: 15.00 -16.00

-----------------------


-----------------------

Díjazottjaink

2018





Fehér Zsófia
Alapítványi Díjas tanuló

Luksa Laura
Kis művész díjas

Kasza Dávid
Kis nyelvmester díjas

Bognár-Benedek Sára
Kis nyelvész díjas





Farkas Roland
Kis természettudós díjas

Pintér Boglárka
Jó Sportoló díjas

Babos Ármin
Jó Sportoló díjas

Dallos Alexandra
Jó Sportoló díjas


8 évig kitűnőek




Fodor Péter
2013/14
Fehérvizi Lajos
2015/16

Major Bianka
2015/16




Landi Rebeka
2016/17

Soós Daniella
2016/17

Fehér Zsófia
2017/18
                    

Dohány Zsófia
2018/2019


Fekete István Emlékplakettesek

2013/14-es tanév



Fodor PéterHargitai Dávid

2015/16-os tanév



Major BiankaReisinger Rubina

2016/17-es tanév


Molnár Evelin

2017/18-as tanév


Babos Ármin


Díjazottjaink

                                         2019





Soós Márk
Jó sportoló díjas
Szabó Szebasztián
Jó sportoló díjas
Bogár Bence
Jó sportoló díjas
Bognár Benedek Sára
Kis nyelvész díjas




Németh Csilla, Dohány Zsófia
Kis művész díjas
Elekes-Radák Benjamin,Marquetant Zalán
Kis természettudós díjas


Díjazottjaink

2020







Prikler Márk 
Jó Sportoló Díj
Kő László
Jó Sportoló Díj
Molnár Krisztián Noel
Kis Művész Díj




Marquetant Adél
Kis Művész Díj
Elekes-Radák Benjamin
Kis Természettudós Díj